01
02
03
04
05
06
Zimní zahrady a pergoly
Garážová vrata
Exteriérové žaluzie Rolety Markýzy Interiérové stínění

Interiérové stínění

Kvalitní vnitřní stínění je oblíbené nejen pro svou funkčnost, ale i pro doladění designu vašeho interiéru. Klasické vnitřní žaluzie už nejsou jediným stínicím prvkem, který si můžete zvolit.

Nabídka stínění

01/07

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí.

Detail
02/07

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu.

Detail
03/07

Textilní roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiéru a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

Detail
04/07

Textilní roletky DEN A NOC

Textilní roletka DEN A NOC je první roletka, která nabízí plynulou regulaci světla. Střídá dva horizontální pruhy průhledné a neprůhledné látky. Tyto pruhy umožňují při manipulaci s roletkou různý poměr překrývání a tím různou absorpci světla v místnosti.

Detail
05/07

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické sluneční ochrany výrobek zvlášť dekorativní.

Detail
06/07

Bambusové roletky

Stínící technika je nyní úzce spjata s přírodou a nabízí její dotek i dekoraci ve vašem interiéru. Bambusové roletky jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér s možností využití mnoha designů ručně spletených přírodních dřevin a tkanin.

Detail
07/07

Žaluzie Plisé

Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a esteticky působivý způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

Detail

Dále v sekci