01
02
03
04
05
06
Zimní zahrady a pergoly
Garážová vrata
Plastová okna Hliníková okna Dřevěná a dřevohliníková okna Střešní okna

Plastová okna

Hlavním sortimentem naší firmy jsou velmi kvalitní plastová okna a plastové dveře. V této oblasti spolupracujeme s výrobcem Oknoplast, který vyrábí okna a dveře z německého profilového systému VEKA. Výrobce Oknoplast je jeden z největších výrobců plastových oken v Evropě a své výrobky prodává v 8 zemích Evropy ve více než 1450 prodejních místech. Samozřejmostí je velké množství volitelných doplňků, jako jsou automatické odvětrávací systémy, nízký práh balkonových dveří a okenní kličky s klíčem. V neposlední řadě skryté kování nebo bezpečnostní kování a různé typy zasklení od ornamentních skel až po bezpečnostní skla. U vybraných modelů také opláštění vnějších částí rámu, křídla i sloupků hliníkovými kryty (tzv. ALU-klipy) nebo barevné provedení Colorfull, kdy jsou dekorem pokryty i ty části okna, které vidíte až po otevření křídla.

EDB

Profily oken

01/09

PAVA

Geometrické linie profilu v sobě skrývají revoluční technologická řešení. Systém PAVA je kombinací léty prověřených systémů výztuh a technologie suchého lepení skla STV, které zaručuje výrazné zvýšení tuhosti a stability konstrukce.

Detail
02/09

Winergetic Prémium Standard

Okno Winergetic Premium Passive splňuje přísné podmínky certifikace pro pasivní stavby. V okně jsme jako vůbec první výrobce umístili unikátní tepelnou bariéru SpaceBlock, která je složena z vrstvy aerogelu v rámu a polyuretanové pěny v křídle.

Detail
03/09

Winergetic Prémium Passive

Okno Winergetic Premium Passive splňuje přísné podmínky certifikace pro pasivní stavby. V okně jsme jako vůbec první výrobce umístili unikátní tepelnou bariéru SpaceBlock, která je složena z vrstvy aerogelu v rámu a polyuretanové pěny v křídle.

Detail
04/09

Prismatic

Moderní okno, které svou štíhlou formou, vysokou funkčností a vyspělými technologiemi nabízí uživatelům perspektivu mnoha výhod. PRISMATIC je výrobkem nejvyšší kvality, který poskytuje více tepla, výjimečný design a vysoké ekologické vlastnosti.

Detail
05/09

Prolux

Prolux je autorským okenním systémem Oknoplast. Vyznačuje se zejména zeštíhleným profilem a centrální klikou u štulpových oken, což přirozeně zvětšuje plochu zasklení. V kombinaci s moderními izolačními skly propouští okno Prolux do vaší domácnosti více světla, což přispívá k vnitřní pohodě a lepší energetické bilanci.

Detail
06/09

Pixel

PIXEL je autorským okenním systémem Oknoplast. Vyznačuje se unikátním hranatým tvarem profilu a zasklívacích lišt, dosud nebývalým na trhu s plastovými okny. PIXEL představuje spojení elegance, estetičnosti a moderních technologií, které zajišťují až do 22% více světla v interiéru.

Detail
07/09

Koncept

Okno Koncept se vyznačuje klasickým hranatým tvarem. Profil třídy A, výztuže z pozinkované oceli s uzavřeným profilem v rámu, těsnění EPDM a okenní kování Maco dESIGN+ zajišťují odolnost a precizní funkčnost celé konstrukce. Okenní systém Koncept umožňuje opláštění vnějších částí rámu, křídla i sloupků hliníkovými kryty (tzv. ALU-klipy).

Detail
08/09

WnD

Systém WnD je autorský projekt vytvořený pro ty, kdo chtějí přizpůsobit okna svým individuálním potřebám. Vyznačuje se typicky jemným vzhledem s mírným zaoblením.

Detail
09/09

CATADI 80

PVC profil o stavební hloubce 80mm, vyztužený několikanásobně ohýbanou výztuhou, osazený trojsklem. Vyniká svými ostře tvarovanými liniemi a širokou škálou příslušenství.

Detail

Profily dveří

01/01

Posuvné dveře

Posuvné dveře Vám umožňují volně vycházet na balkón, terasu nebo přímo do zahrady. Díky nim je místnost dobře osvětlena a má prostorný moderní vzhled. Mají velký význam při dalším aranžování interiéru, ve kterém navozují elegantní, moderní dojem.

Detail

Dále v sekci